Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Talenty mnożymy  -  X Powiatowy Konkurs „Pontyfikat Jana Pawła II”

Talenty mnożymy - X Powiatowy Konkurs „Pontyfikat Jana Pawła II”

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 25.05.2017

W dniu 27. 04. 2017 r. w Zespole Szkół im. Ks. Twardowskiego w Szkotowie odbył się finał X Powiatowego Konkurs: „Pontyfikat Jana Pawła II”.

Konkurs składał się z trzech części: plastycznej, literackiej oraz quizu. Cieszymy się bardzo, że wśród zwycięzców i nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum. 
W kategorii prace plastyczne:
II miejsce – Magdalena Morawska – I c
III miejsce – Mateusz Patkowski – II a  

W kategorii literackiej:
I miejsce – Karolina Podowska – III b
II miejsce – Zofia Dobrzyńska – III b 

Gratulujemy!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień