Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
TalentowiSKO w Urzędzie Gminy

TalentowiSKO w Urzędzie Gminy

Warszawa 16.03.2015

Dzisiaj wolontariusze- członkowie SKO z kiermaszem ozdób wielkanocnych gościli w Urzędzie Gminy w Starym Zamościu.

Nasze prace cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników Gminy jak również klientów Gminy załatwiających tutaj  sprawy urzędowe. Dużym wsparciem była dla nas osoba Pana Waldemara Raczyńskiego – wójta naszej Gminy, który wspierał nas swoją obecnością podczas kiermaszu i wsparł finansowo nasz projekt. Dziękujemy Panu Wójtowi i wszystkim, którzy wzięli udział w naszym kiermaszu.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych ostatnich działań na stronie naszej szkoły : www gimstzamosc.pl w artykule TalentowiSKO - kolejne zdjęcia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień