Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
TalentowiSKO po niemiecku – część III

TalentowiSKO po niemiecku – część III

Warszawa 16.12.2014

Po raz kolejny uczniowie klas III pod opieką nauczyciela języka niemieckiego p. Bożeny Siekierdy przygotowali kiermasz przepysznych ciast domowych. Tym razem byli to uczniowie klasy III B. Przepyszne wypieki oraz wspaniałe tosty znikały z kosmiczna prędkością. Wolontariusze – członkowie SKO dziękują uczniom klas III oraz p. Bożenie Siekerdzie za wsparcie i pomoc w uzyskiwaniu funduszy na nasz projekt zgłoszony w konkursie TalentowiSKO.

Do obejrzenia zdjęć z przygotowań i prowadzenia kiermaszów zapraszamy na stronę naszej szkoły www.gimstzamosc.pl klikając na artykuł p. Bożeny Siekierdy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień