Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
TalentowiSKO na scenie

TalentowiSKO na scenie

Warszawa 20.01.2015

Dzisiaj wolontariuszy – członków SKO mogliśmy oglądać na scenie w przygotowanym dla całej naszej szkoły przedstawieniu „ Mały Książe o miłości”. Mamy nadzieję, że sztuka podobała się widzom. Dała chwilę refleksji, zastanowienia o wartościach życia codziennego, przypomniała nam nasze marzenia, cele i przypomniała, że obok nas jest człowiek – którego trzeba zobaczyć, z którym warto podzielić się swoim czasem.

Przedstawienie nawiązywało do naszego projektu , który realizujemy w ramach konkursu TalentowiSKO – przybliżyło problem samotności i wykluczenia osób chorych czy samotnych do których życie nie uśmiech się zbyt często.  Mamy nadzieję, że przez nasz udział w tym projekcie – pensjonariusze Mieszkania Chronionego w Starym Zamościu uśmiechną się do nas, co  będzie  dla nas ogromnym sukcesem.

Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem opiekuna i koordynatora programu TalentowiSKO – Pani pedagog Beaty Soboń, a wystąpili: Barbara Ptak, Wiktoria Przychodaj, Maja Mazurek, Edyta Karpowicz, Aleksandra Wodyk, Aleksandra Puchacz, Katarzyna Woszuk, Angelika Ordyniec, Adrian Lal i Dawid Kwoka. 
 Muzycznie przedstawienie uatrakcyjnił zespół członków SKO ( Wiktoria Przychodaj, Sebastian  Szala, Katarzyna Budzyńska, Weronika Szewc, Barbara Ptak )pod opieką ks. Tomasza Turka – któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszego przedstawienia.  Więcej zdjęć na stronie szkoły www. gimstzamosc.pl w artykule Ślubowanie wolontariuszy - członków SKO. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MAMY TO!

11.11.2019
7 listopada 2019 roku to data warta zapamiętania.
Więcej MAMY TO!