Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
TalentowiSKO na scenie

TalentowiSKO na scenie

Warszawa 20.01.2015

Dzisiaj wolontariuszy – członków SKO mogliśmy oglądać na scenie w przygotowanym dla całej naszej szkoły przedstawieniu „ Mały Książe o miłości”. Mamy nadzieję, że sztuka podobała się widzom. Dała chwilę refleksji, zastanowienia o wartościach życia codziennego, przypomniała nam nasze marzenia, cele i przypomniała, że obok nas jest człowiek – którego trzeba zobaczyć, z którym warto podzielić się swoim czasem.

Przedstawienie nawiązywało do naszego projektu , który realizujemy w ramach konkursu TalentowiSKO – przybliżyło problem samotności i wykluczenia osób chorych czy samotnych do których życie nie uśmiech się zbyt często.  Mamy nadzieję, że przez nasz udział w tym projekcie – pensjonariusze Mieszkania Chronionego w Starym Zamościu uśmiechną się do nas, co  będzie  dla nas ogromnym sukcesem.

Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem opiekuna i koordynatora programu TalentowiSKO – Pani pedagog Beaty Soboń, a wystąpili: Barbara Ptak, Wiktoria Przychodaj, Maja Mazurek, Edyta Karpowicz, Aleksandra Wodyk, Aleksandra Puchacz, Katarzyna Woszuk, Angelika Ordyniec, Adrian Lal i Dawid Kwoka. 
 Muzycznie przedstawienie uatrakcyjnił zespół członków SKO ( Wiktoria Przychodaj, Sebastian  Szala, Katarzyna Budzyńska, Weronika Szewc, Barbara Ptak )pod opieką ks. Tomasza Turka – któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszego przedstawienia.  Więcej zdjęć na stronie szkoły www. gimstzamosc.pl w artykule Ślubowanie wolontariuszy - członków SKO. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień