Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
TALENTOWISKO

TALENTOWISKO

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 08.12.2014

"DZIŚ OSZCZĘDZAM W SKO, A JUTRO W BANKU SPÓŁDZIELCZYM"

Nasza szkoła uczestniczy w programie: TALENTOWISKO  Oszczędzanie jest naszym wspólnym hobby! Wyrusz już dzisiaj z Nami w podróż po świecie pieniędzy. Razem poznamy świat finansów, nauczymy się jak oszczędzać pieniądze. Wspólnie rozwijać będziemy nasze zainteresowania i talenty
w licznych konkursach i działaniach SKO. Aby być  na bieżąco odwiedzaj nas na   blogu TALENTOWISKA. 

Razem tworzymy  grupę  SKO- wiczów gimnazjum , a oszczędzanie jak wiadomo zawsze się opłaca! Żeby nie brakowało wam nigdy pieniędzy – warto jest pomyśleć w szkole o oszczędzaniu kieszonkowego w SKO. Wydawanie pieniędzy jest bardzo łatwe a oszczędzanie trudne. Jak to osiągnąć podpowiedzą Tobie i doradzą OPIEKUNOWIE  SKO w naszej szkole. Zaufaj nam ! Na swojej książeczce SKO możesz systematycznie wpłacać nawet niewielkie kwoty. Uczniowie naszej szkoły uczą się oszczędzać. Na swoich imiennych książeczkach gromadzą  pieniądze, które wpłacane są do Banku Spółdzielczego w Latowiczu, na konto SKO. Ta forma oszczędności jest wśród naszych uczniów bardzo popularna. Uczniowie poznają  w ten sposób umiejętność systematycznego oszczędzania,  gospodarowania pieniędzmi oraz prawdziwą wartość pieniądza.  

 

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania