Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
TalentowiSKO

TalentowiSKO

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 13.10.2015

Nasza szkoła uczestniczy w III edycji programu

Oszczędzanie jest naszą pasją! Wspólnie rozwijać będziemy nasze zainteresowania i talenty w licznych konkursach i działaniach SKO. Razem tworzymy  grupę uczniów  gimnazjum  oszczędzających, a oszczędzanie jak wiadomo zawsze się opłaca!

Umiejętność właściwego gospodarowania pieniędzmi odgrywa ważną rolę w codziennym życiu człowieka. Powinniśmy się jej uczyć od najmłodszych lat.
Taką możliwość daje Szkolna Kasa Oszczędności działająca w Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ZS w Latowiczu. Oszczędzanie pieniędzy nie jest łatwe. Jak to osiągnąć podpowiedzą Tobie i doradzą OPIEKUNOWIE  SKO w naszej szkole. Zaufaj nam ! Na swojej książeczce SKO możesz systematycznie wpłacać nawet niewielkie kwoty!

Aby być na bieżąco odwiedzaj nas na blogu TALENTOWISKO. 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania