Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
TALENTOWICZE  I  EUROPEJSKIE  NOCE  SÓW

TALENTOWICZE I EUROPEJSKIE NOCE SÓW

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 01.04.2017

W tym roku po raz drugi Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy przystąpił do Ogólnopolskiej kampanii „Noce Sów”. Tym razem towarzyszyli nam zaprzyjaźnieni uczniowie z nidzickiej ,,dwójki’’. O godzinie 20 rozpoczęliśmy wędrówkę po miejskim lesie.

Była to niezwykle ekscytująca lekcja. Wsłuchiwaliśmy się w nocne odgłosy lasu. Udało nam się wielokrotnie rozpoznać miedzy innymi puszczyka. Ten nocny wypad pozwolił nam zrozumieć, jak ważne i interesujące są lekcje prowadzone na żywo w naturalnym środowisku. Na pewno zapamiętamy tę wyprawę na długi czas. Czekamy z niecierpliwością na kolejny rok i nie możemy doczekać się nowych, równie ekscytujących przedsięwzięć.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień