Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Nałęczowie
Szkolna kawiarenka

Szkolna kawiarenka

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Nałęczowie
Warszawa 16.01.2014

Realizacja jednego z zadań zaplanowanego do projektu

Dnia 12 grudnia 2013r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast, z których dochód był przeznaczony na Hospicjum Małego Księcia w Lublinie. W pieczenie ciast zaangażowało się bardzo wielu uczniów naszego gimnazjum dzięki czemu stoisko zorganizowane w sklepiku szkolnym było pełne wszelkiego rodzaju pysznych ciast, ciasteczek oraz babeczek. Na przerwach uczestniczki projektu- Agata Jarosińska, Kasia Kwiatkowska, Karolina Pochroń, Greta Pardyka, Weronika Kozłowska i Ada Muciek zajmowały się sprzedażą ciast. Sklepik przez wszystkie przerwy odwiedzało bardzo dużo uczniów i nauczycieli. Po ostatniej przerwie dziewczęta z klasy 3 b- Agata Jarosińska i Ada Muciek wraz z opiekunką projektu panią Iwoną Bogdańską poszły razem z pozostałymi ciastami do Banku Spółdzielczego w Nałęczowie i tam również udało im się zgromadzić trochę pieniędzy na ten szczytny cel. W ciągu jednego dnia kawiarence udało się zebrać 360 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się zarówno w organizację kiermaszu jak i tym, którzy zakupili ciasta.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania