Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Święto Strażaka

Święto Strażaka

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 04.05.2017

Życzenia dla Strażaków

To właśnie dla Strażaków przedszkolaki z Latowicza,  pod kierunkiem pani Anny Rudowskiej, Anity Prokurat, Anny Kłos przygotowali okolicznościową  laurkę oraz kwiaty. Spotkanie ze strażakami było wyrazem wdzięczności za ich piękną postawę społeczną na rzecz innych ludzi. Strażacy zaś, zrobili niespodziankę dzieciom- pokaz wozu strażackiego wraz z osprzętem, należącym do OSP w Latowiczu. Każdy element wyposażenia budził w dzieciach zainteresowanie. Dzieci zadawały pytania dotyczące działania sprzętu, zaś strażacy z ogromną cierpliwością udzielali wyczerpujących odpowiedzi. Nie zabrakło też słodkiego akcentu spotkania – słodyczy od OSP w Latowiczu  dla dzieci przybyłych by złożyć im  życzenia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania