Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 25.11.2015

Wszyscy Pluszowe Misie kochamy

Po raz drugi w naszym Przedszkolu w  Zespole Szkół w Latowiczu obchodzimy święto Pluszowego Misia. Głównym celem popularyzacji w przedszkolu   tego święta była chęć  przypomnienia najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość, ciepło. Z tymi słowy łączy się właśnie Pluszowy Miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on ma nas uchronić od zła i niebezpieczeństw. Pluszowe misie-miękkie, miłe w dotyku są ulubieńcami wszystkich dzieci. Od 100 lat towarzyszą dzieciom na całym świecie. Pocieszają, dodają otuchy i są jedną z najważniejszych przytulanek dla maluchów. Jednak, kiedy człowiek dorasta również znajduje w swoim życiu chwile, kiedy bliskość i miękkość pluszowego misia pomaga przetrwać trudne chwile. Wszystkie Przedszkolaki mile nas zaskoczyły. Nie było chyba
w szkole tego dnia osoby, która przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia. Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych.

Misie są malutkie,
misie są grubiutkie.
Mój misiaczek przytulaczek
pewnie chętnie go poznacie.
A zabawa jest z nim fajna
czasem śmieszna i zabawna.
Każdy chciałby mieć takiego,
pluszaka mięciuteńkiego.
Gdy przytulisz się do niego,
To poczujesz magię jego.
Oj misiaczku, oj misiaczku
ty mój mały przytulaczku.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania