Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Świąteczny kiermasz ciast

Świąteczny kiermasz ciast

Warszawa 21.12.2014

Akcja dochodowa Spółdzielni dobrych serc

W czwartek, 18 grudnia  odbył się kiermasz ciast świątecznych. Była to akcja dochodowa przeprowadzona w ramach konkursu "SPÓŁDZIELNIA DOBRYCH SERC"

W tym roku zbieramy fundusze na zakup sprzętu dziennikarskiego. Pomysł okazał się bardzo trafiony, kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Wspaniałe wypieki uczniów i ich rodziców zachęcały do zakupu i w błyskawicznym tempie znikały ze stolików sprzedających. Za symboliczną złotówkę można było kupić jedną porcję ciasta. 

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za upieczenie i przekazanie pysznych ciast na kiermasz, a wszystkim uczniom i nauczycielom za wsparcie tej szlachetnej akcji. Akcję koordynowały opiekunki SKO: Teresa Czerwiec i Alicja Polak. Mamy nadzieję, że takie przedsięwzięcia będą kontynuowane w przyszłości.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania