Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Świąteczne StoiSKO w oddziałach Banku Spółdzielczego w Izbicy

Świąteczne StoiSKO w oddziałach Banku Spółdzielczego w Izbicy

Warszawa 18.12.2018

W dniu dzisiejszym dzięki gościnności patrona TalentowiSKA-Banku Spółdzielczego w Izbicy grupa projektowa mogła na terenie oddziałów banku w Krasnymstawie zaoferować swoje rękodzieło społeczności lokalnej.

Pomysłowe, oryginalne i piękne bożonarodzeniowe świece, przygotowane dla podopiecznych Niepublicznego Przedszkola  upominkowe skarpety  oraz ulotki i cegiełki reklamujące TalentowiSKO w Jedynce  cieszyły się dużym zainteresowaniem kupujących. Pracownicy banku całym sercem wspierają działania Talentowiczów,  wszystkim zainteresowanym naszym projektem klientom banku udzielali szczegółowych informacji o zasadach realizacji oraz o możliwościach  wsparcia. Na ręce pracowników oddziałów przekazaliśmy  świąteczne życzenia  całej ekipie Banku Spółdzielczego w Izbicy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień