Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Świąteczne StoiSKO w oddziałach Banku Spółdzielczego w Izbicy

Świąteczne StoiSKO w oddziałach Banku Spółdzielczego w Izbicy

Warszawa 18.12.2018

W dniu dzisiejszym dzięki gościnności patrona TalentowiSKA-Banku Spółdzielczego w Izbicy grupa projektowa mogła na terenie oddziałów banku w Krasnymstawie zaoferować swoje rękodzieło społeczności lokalnej.

Pomysłowe, oryginalne i piękne bożonarodzeniowe świece, przygotowane dla podopiecznych Niepublicznego Przedszkola  upominkowe skarpety  oraz ulotki i cegiełki reklamujące TalentowiSKO w Jedynce  cieszyły się dużym zainteresowaniem kupujących. Pracownicy banku całym sercem wspierają działania Talentowiczów,  wszystkim zainteresowanym naszym projektem klientom banku udzielali szczegółowych informacji o zasadach realizacji oraz o możliwościach  wsparcia. Na ręce pracowników oddziałów przekazaliśmy  świąteczne życzenia  całej ekipie Banku Spółdzielczego w Izbicy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania