Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Świąteczne cudeńka.

Świąteczne cudeńka.

Warszawa 12.12.2017

Przygotowania do Kiermaszu bożonarodzeniowego idą pełną parą. Nic dziwnego przed nami nie lada wyzwanie. Chcemy aby nasze stoisko było niepowtarzalne i aby każdy znalazł coś dla siebie. Pracujemy więc ciężko i w szkole i w domach, nawet w soboty. Mamy już wiele pięknych ozdób świątecznych, cały czas wymyślamy nowe wzory. Jeszcze parę dni i ruszamy. Na zdjęciu efekt naszych ostatnich prac.

Mamy nadzieję, że nasze prace szybko znajdą nabywców i nasze konto powiększy się o pokaźną sumkę.
 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.