Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
„ŚWIĄTECZNA PACZKA”

„ŚWIĄTECZNA PACZKA”

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 23.11.2015

Zauważ drugiego człowieka, otwórz serce na jego potrzeby!!

 W ZS w Latowiczu od czterech lat organizujemy akcję „Świąteczną paczkę”. Koordynatorem tych działań jest pani Krystyna Wołkowiecka - katechetka wraz z p. Anną Świątek pedagogiem szkolnym, wolontariatem i SKO. Akcja w szkole będzie przebiegała od 18 listopada 2015r. do 18  grudnia 2015r. W ramach zbiórki można przynosić: artykuły żywnościowe, papiernicze, słodycze, kosmetyki. Podobnie jak w ubiegłym roku postanowiliśmy przygotować paczki dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Uczniowie Szkoły Podstawowej,  Gimnazjum, realizująca w swoim młodym życiu nauki patrona szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego, by nie być obojętnymi na krzywdę innych. Mamy nadzieję, że przekazane  przez nas  prezenty wywołają  uśmiech na twarzach wszystkich obdarowanych. Jednocześnie zgodnie orzekliśmy, że fajnie jest choć na chwilę zostać Świętym Mikołajem. Z pewnością będziemy nim również za rok.

                        Dołącz doŚWIĄTECZNEJ   PACZKI" - zostań Darczyńcą!

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania