Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Świąteczna paczka

Świąteczna paczka

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 18.12.2014

Każdy z nas może zostać Świętym Mikołajem

Zauważ drugiego człowieka, otwórz serce na jego potrzeby!!!

 W naszej szkole, od kilku  lat organizujemy akcję „Świąteczna paczka”. Koordynatorem tych działań jest pani Krystyna Wołkowiecka, Wolontariat:
„Starszy Brat – Starsza Siostra"  i opiekunowie SKO.  Podobnie jak w ubiegłym roku postanowiliśmy przygotować paczki dla potrzebujących uczniów naszej szkoły. Uczniowie szkoły podstawowej,  gimnazjum, realizujący w swoim młodym życiu nauki patrona szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego, by nie być obojętnymi na krzywdę innych, licznie przystąpiła do świątecznej akcji. Mamy nadzieję, że przekazane  przez nas  prezenty wywołają  uśmiech na twarzach wszystkich obdarowanych. Jednocześnie zgodnie orzekliśmy, że fajnie jest choć na chwilę zostać Świętym Mikołajem. Z pewnością będziemy nim również za rok.

Niech nadzieja i radość zagoszczą na twarzach obdarowanych dzieci.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania