Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Świat filmu i teatru otwarty dla gości z innych szkół

Świat filmu i teatru otwarty dla gości z innych szkół

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 29.03.2017

We wtorek, drugiego dnia trwania happeningu Talentowiczów i stworzony przez nich świat filmu i teatru odwiedzili gimnazjaliści z Zespołu Szkół nr 2, 5 – latki z Przedszkola nr 4 oraz młodzież z dziewięciu klas wraz z nauczycielami z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Maluchy, podobnie jak nasi uczniowie, bardzo emocjonalnie i z lekką obawą reagowali na straszne postaci z horroru czy filmów scence fiction. Bardzo za to podobała im się wioska Smerfów i ich bajkowych przyjaciół. W końcu, kto by nie chciał porozmawiać z Królewną Śnieżką i dostać żelka od Papy Smerfa. Starsza młodzież bawiła się za to świetnie w westernowym salonie, Piekielnym Zamku czy 13 posterunku, uczyła się trudnej sztuki lalkarza, przymierzała antyczne maski i wykazywała się niemałą wiedzą na temat szeroko pojętego filmu i teatru. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zechcieli nas odwiedzić, docenili ogromny wkład pracy Talentowiczów i po prostu się z nami bawili.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień