Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Sukcesy w Konkursie Pożarniczym

Sukcesy w Konkursie Pożarniczym

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół im. Edmunda Bojanowskiego
Warszawa 22.04.2015

"Młodzież Zapobiega Pożarom 2015"

W piątek 20 marca w sali narad w Urzędzie Gminy w Krośnicach odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom 2015". W skład komisji konkursowej weszli: Joanna Wietrzyńska (przewodnicząca), Joanna Jasięga (nauczycielka ZSiP w Krośnicach) oraz dh Franciszek Radziszewski.

Konkurs polegał na odpowiedzenie na trzydzieści pytań w formie testowej, w czasie 30 minut. Po udzieleniu odpowiedzi na pytania zawarte w teście uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania ustne, a ich odpowiedzi były oceniane przez komisję konkursową.

Najwięcej punktów zdobyli uczniowie naszej szkoły :Sara Okoń oraz Karol Wołkowski

Opiekunami byli: Joanna Jasięga, Remigiusz Frąckowiak i Sławomir Okoń. Nagrody dla uczestników konkursu ufundował wójt gminy Krośnice Andrzej Biały.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania