Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Sukces naszych kolegów i koleżanek na Ogólnopolskim Festiwalu Filmowym

Sukces naszych kolegów i koleżanek na Ogólnopolskim Festiwalu Filmowym

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 09.11.2016

Film gimnazjalistów z Jedynki został wyróżniony w Młodzieżowym Festiwalu Filmowym „Moja Przestrzeń” w Olsztynku.

Celem Festiwalu było inspirowanie młodzieży do twórczej aktywności oraz propagowanie i rozwijanie zainteresowań sztuką filmową wśród młodzieży.
W ramach Festiwalu organizowane były dwa konkursy – na film („Moja Przestrzeń”) oraz na spot TV („Jeszcze nie jest za późno”). Gimnazjaliści z Jedynki wybrali Konkurs filmowy „Moja Przestrzeń” i nakręcili krótki film pt. „Pozytywni”,  którego głównym przesłaniem było hasło – Tworzymy więcej niż klasę. Uczniowie pokazali w nim siebie, czyli grupę młodych ludzi, którzy potrafią czerpać radość z bycia ze sobą, pokonują przeciwności losu, razem się bawią, mają wspólną pasję – sport, który rzeźbi nie tylko ciało, ale też charakter.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień