Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Sukces na miarę Mistrzostw Polski.

Sukces na miarę Mistrzostw Polski.

Warszawa 20.02.2018

W dniu 15.02 br. odbyły się dwa Finały Wojewódzkie w drużynowym tenisie stołowym. Pierwszy w Szczebrzeszynie w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2002-2004), w którym bezkonkurencyjny okazał się nasz zespól, reprezentowany przez uczniów oddziałów gimnazjalnych: Bartosza Kowalczyka i Damiana Borzęckiego.

Drugi w Kocudzy,  w kategorii  Igrzyska Dzieci (rocznik 2005 i mł.) reprezentowany przez dwie drużyny naszej szkoły. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Agata Lipska i Karolina Wójtowicz; skład drużyny chłopców tworzyli Rafał Pawłowski i Bartosz Wójtowicz. Opiekunami zespołów byli Arkadiusz Smolarz i Andrzrej Pawłowski. Nasze drużyny kontynuowały znakomitą passę z poprzednich etapów i w finale wojewódzkim również nie doznały żadnej porażki. Wszystkie trzy zwycięskie drużyny będą reprezentować województwo lubelskie w Mistrzostwach Polski. Trzymamy kciuki i życzymy im dalszych sukcesów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii