Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
SUKCES LOTERII GWIAZDKOWEJ 2017

SUKCES LOTERII GWIAZDKOWEJ 2017

Warszawa 17.12.2017

„Loteria gwiazdkowa”, która na dobre wpisała się w tradycje Gimnazjum nr 2, teraz z powodzeniem odbyła się w dniach 11-12 grudnia 2017r w Szkole Podstawowej nr 3. Loteria ta organizowana jest ramach realizowanego w szkole Programu Banków Spółdzielczych z Grupy BPS – TalentowiSKO

Wśród nagród można było wylosować piłkę do koszykówki, obrazy, pendrive’y, torby, plecaki, kosmetyczki, koszulki, pluszowe maskotki, notesy, czekoladowe Mikołaje i firmowe czekoladki, piórniki, portfele, figurki ceramiczne i drewniane, kubki, kosmetyki, długopisy, kalendarze, magnesy, przepisy kulinarne, stroiki i wiele innych. Większość fantów została pozyskana od sponsorów: przyjaciół, znajomych, rodziców naszych uczniów. Pulę nagród zasilił również Urząd Miasta Lubartów i Bank Spółdzielczy w Lubartowie, którzy przekazali na ten cel najnowsze kalendarze, koszulki i magnesy. Zgromadzenie fantów trwało dosyć długo, ale dzięki temu co drugi los był „wygrany”. Główne nagrody, czyli cztery olbrzymie miśki zakupione przez organizatora, powędrowały do uczniów młodszych klas naszej szkoły.

Pozostałe wpisy z tej kategorii