Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Stroiki listopadowe

Stroiki listopadowe

Warszawa 27.11.2017

Jak co roku przed Wszystkimi Świętymi w naszej szkole uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w wykonywaniu stroików na groby najbliższych.

Jak co roku przed Wszystkimi Świętymi w naszej szkole uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w wykonywaniu stroików na groby najbliższych. Jest to jedno z przedsięwzięć w ramach udziału w konkursie SKO „Talentowisko”. Wspólnota szkolna wykonała kilkadziesiąt stroików z ekologicznych materiałów, takich jak jedlina, głóg, szyszki, żołędzie, kasztany, liście, dostarczonych przez uczniów z SU i SKO. Stroiki te wystawiono w holu szkoły z możliwością zakupu za dobrowolną kwotę.  Na dzień przed Wszystkimi Świętymi uczniowie klasy III gimnazjum wraz z wychowawcą M. Świstak zanieśli stroiki i znicze na groby osób zasłużonych dla Niedźwiady. Wykonano również gazetkę szkolną upamiętniającą te osoby, którą umieszczono na dolnym korytarzu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania