Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Strefa zdrowego żywienia

Strefa zdrowego żywienia

Warszawa 27.03.2019

Obecnie nastąpił duży wzrost świadomości ludzi w zakresie zdrowego żywienia. Talentowicze propagują zdrowe odżywianie, stosowanie zbilansowanej diety. Dbają też o piękną i smukłą sylwetkę stosując aktywne formy ćwiczeń. W trosce o zdrowie innych przygotowali na ekologiczny Event ofertę z BIOproduktami.

BIOasortyment wystawiony  podczas Happaningu zawierał: ekologiczne jajka od Zielononóżek, zakwas buraczany, pasty z cieciorki i soczewicy, bezglutenowe ciasteczka z płatkami owsianymi, musli, żurawiną, marchewką, bajaderki z mascarpone, wypiekany domowym sposobem chleb, smalczyk babuni, konfitury, soki, pasteryzowaną pigwę, ogórki kiszone.Bogaty wachlarz  przygotowanych produktów powiększył dochód i zasilił konto naszego SKO. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania