Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Strefa kibica w Gimnazjum nr 2!

Strefa kibica w Gimnazjum nr 2!

Warszawa 03.11.2016

Powoli tradycją w Gimnazjum nr 2 staje się wspólne oglądanie i kibicowanie podczas ważnych wydarzeń sportowych. Po eliminacjach ME 2016 w piłce nożnej i Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej przyszedł czas na piłkarską Ligę Mistrzów, w której po dwudziestu latach Polska ma swojego przedstawiciela.

Grupa 45. gimnazjalistów wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego zebrała się w szkole, by wspólnie obejrzeć mecz Storting Lizbona – Legia Warszawa. Tuż przed meczem gimnazjaliści typowali wynik meczu. Poprawnie wynik meczy wytypowało aż trzech gimnazjalistów, którzy w nagrodę otrzymali słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego. Słodkich upominków nie zabrakło również dla tych uczniów, którzy w przerwie meczu wzięli udział w konkursie strzałów do bramki i oczywiście pokonali „bramkarza”.

W Strefa kibica Gimnazjum nr 2 można było poczuć stadionowy gwar, gdyż oglądanie meczu w naszym Gimnazjum, to nie tylko bierne wpatrywanie się w ekran telewizora, ale również wspólne spędzanie czasu po lekcjach, rozmowy, gry i zabawy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii