Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
StoiSKO z rękodziełem z odzysku

StoiSKO z rękodziełem z odzysku

Warszawa 27.03.2019

Gromadzenie i nadawanie nowej formy nieużytecznym rzeczom zajęło nam trochę czasu. Warto było jednak podjąć takie wyzwanie ze względu na efekt końcowy.

Stworzyliśmy prawdziwe cuda.Odwiedzający nasze EKOstoiSKO mogli zakupić piękne opakowania na prezenty wykonane z rolek kuchennego papieru, świeczniki ze słoików po jogurtach, ozdobione kubki, flakony, karafki, konewki, donice w nowych odsłonach, słoiki na nici i igły, ramki na zdjęcia, sadzonki w kieliszkach, w wytłaczankach i wiele innych jeszcze przedmiotów, które w nowej formie przyciągały kupujących.Warto więc selekcjonować odpady, ponieważ można z nich stworzyć prawdziwe perełki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.