Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
StoiSKO z rękodziełem z odzysku

StoiSKO z rękodziełem z odzysku

Warszawa 27.03.2019

Gromadzenie i nadawanie nowej formy nieużytecznym rzeczom zajęło nam trochę czasu. Warto było jednak podjąć takie wyzwanie ze względu na efekt końcowy.

Stworzyliśmy prawdziwe cuda.Odwiedzający nasze EKOstoiSKO mogli zakupić piękne opakowania na prezenty wykonane z rolek kuchennego papieru, świeczniki ze słoików po jogurtach, ozdobione kubki, flakony, karafki, konewki, donice w nowych odsłonach, słoiki na nici i igły, ramki na zdjęcia, sadzonki w kieliszkach, w wytłaczankach i wiele innych jeszcze przedmiotów, które w nowej formie przyciągały kupujących.Warto więc selekcjonować odpady, ponieważ można z nich stworzyć prawdziwe perełki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania