Powrót do BlogowiSKO Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Sprzątanie grobów przed listopadowym świętem

Sprzątanie grobów przed listopadowym świętem

Wpis dodany przez szkołę Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Warszawa 19.01.2016

Dwa dni przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznych, klasa II gimnazjum IT udała się na cmentarz parafialny.

Podczas lekcji religii uczniowie, pod opieką katechetki Elżbiety Kamińskiej, posprzątali 4 zaniedbane groby. W ten sposób przypomnieliśmy sobie o konieczności szacunku dla poprzednich pokoleń, tradycji i religijności.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.