Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Wąsewie
Spotkanie z Wojskiem

Spotkanie z Wojskiem

Warszawa 25.03.2016

Wyjazd do Wyszkowa

21 marca w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w „VI Wiosennym spotkaniu z wojskiem”. Wśród przygotowanych atrakcji nie zabrakło prezentacji współczesnego uzbrojenia i wyposażenia żołnierzy oraz sprzętu historycznego. Odbyły się również pokazy walki wręcz oraz tresura psów specjalnych. W czasie spotkania można było także skosztować słynnej "wojskowej" grochówki oraz chleba.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.