Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Kozłowie
Spotkanie z doradcą zawodowym

Spotkanie z doradcą zawodowym

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Kozłowie
Warszawa 31.05.2016

W dniu 27.04.2016 r. uczniowie klas III uczestniczyli w spotkaniu z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Miechowie. Warsztaty odbyły się w nowej multimedialnej Gminnej Bibliotece Publicznej w Kozłowie.

Podczas warsztatów młodzież miała okazję porozmawiać na temat planów edukacyjno-zawodowych. Doradca zwrócił uwagę na kryteria wyboru zawodu, znaczenie zainteresowań i predyspozycji w wyborze zawodu, a także na prognozy rynku pracy.

Młodzież usystematyzowała informacje o swoich predyspozycjach analizując wyniki testu.

P. Magdalena Pilawska – doradca zawodowy z miechowskiego MCK, przedstawiła również ofertę pozostałych jednostek OHP oraz zaprosiła młodzież na Targi Edukacji i Pracy w Miechowie, które odbędą się 24.05.2016 r.

Zajęcia miały charakter warsztatowy, odbyły się przy wykorzystaniu multimedialnych zasobów biblioteki. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Panią Wiolettą Pankowską- pedagogiem szkolnym oraz dzięki uprzejmości Pani Bożeny Tabor - Dyrektor Biblioteki Publicznej w Kozłowie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania