Powrót do BlogowiSKO Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Spotkanie w świątecznym nastroju

Spotkanie w świątecznym nastroju

Wpis dodany przez szkołę Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Warszawa 24.01.2016

W ostatnich dniach szkoły w 2015 roku wykonaliśmy przedstawianie jasełkowe dla naszych rodziców, nauczycieli i innych zaproszonych gości.

18 grudnia 2015 roku przedstawiliśmy Jasełka. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia, narodzenia Bożego Syna w ubogiej stajence oraz pokłony pasterzy i Trzech Króli. 
Popołudniowa pora, oświetlenie choinki, lampki palące się na uroczyście udekorowanych i zastawionych ciastem stolikach nadały spotkaniu niezwykłej aury. Odegrana sztuka nie tylko wprowadziła publiczność w świąteczny nastrój, ale przede wszystkim przypomniała znaczenie i prawdziwy sens Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec zaprezentowaliśmy także kolędy przy akompaniamencie akordeonu. Przepiękną, teatralną scenografię przygotowała pani Izabela Rokita, nad scenariuszem i naszą grą czuwała pani Barbara Barszczewska, a oprawą muzyczną zajął się pan Tadeusz Kuśnierz.
Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim zebranym zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym 2016 Roku.
Nasz trud docenili rodzice i zebrani goście i wsparli akcję charytatywną w ramach konkursu TalentowiSKO.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MAMY TO!

11.11.2019
7 listopada 2019 roku to data warta zapamiętania.
Więcej MAMY TO!