Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
SPOTKANIE NOWOROCZNE

SPOTKANIE NOWOROCZNE

Warszawa 21.01.2020

Tradycją naszej szkoły stały się noworoczne spotkania społeczności szkolnej z władzami gminy, partnerami i przyjaciółmi szkoły.

I tym razem wyżej wymienieni nie zawiedli. Na spotkaniu zjawili się: ks. Leszek Rukat, przewodniczący Rady Gminy p. Jaworski Grzegorz, prezes BS w Wąsewie p. Urszula Zalewska, p. Alina Łoniewska, p. Ewa Zaremba, p. Piotr Piskowski, pracownicy UG Wąsewo p. sekretarz Barbara Trojanowska, inspektor ds. oświaty p. Anna Marszał, prezes Stowarzyszenia Ziemia Wąsewska p. Cezary Pałubiński, zarząd Rady Rodziców pani Dominika Cichowska i Bożena Gałązka oraz rodzice, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły.

Na wstępie dyrektor szkoły p. Magdalena Konieczko przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku kalendarzowego. Potem uczniowie ósmej klasy  wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Pawłowską wystawili jasełka pt: „Kolęduje Tobie moje serce”. Kolejnym punktem spotkania był występ BRATKÓW. Później głos zabrali goście, którzy w wielu miłych słowach odnieśli się do naszych sukcesów. Po uroczystościach na Sali gimnastycznej goście zaproszeni zostali na bankiet przygotowany przez Radę Rodziców.

Członkowie SKO przygotowali piękne i smaczne ciasteczka w kształcie aniołów wraz z podziękowaniem za przybycie do naszej szkoły.

To był wspaniały wieczór obfitujący w wiele wzruszających miłych momentów. Wiemy, że to spotkania przynoszą wszystkim wiele przyjemności, więc już dziś zapraszamy za rok na kolejne !

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania