Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Sportowe Mikołajki w Latowiczu

Sportowe Mikołajki w Latowiczu

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 03.01.2016

XV Sportowe Mikołajki pod patronatem Wójta Gminy Latowicz

W dniu 16 grudnia 2015 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Latowiczu odbyły się Sportowe Mikołajki pod patronatem Wójta Gminy Latowicz. Do Latowicza przyjechali przedstawiciele uczniów klas I-VI z Wielgolasu i Dębego Małego. O godzinie 9:00 otwarcia sportowej imprezy dokonał p. wójt Bogdan Świątek-Górski w obecności p. dyrektor Wiesławy Kosobudzkiej, nauczycieli i uczniów.
Piętnaste już Mikołajki dostarczyły młodym zawodnikom wiele radości i sportowej rywalizacji. O zwycięstwo na torze przeszkód walczyły ze sobą dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Pani Bożena Kania przygotowała tym razem kilka niespodzianek. Wymienić należy choćby wyścig drużyn z rakietką tenisa stołowego, na której leżała maskotka; rozkładanie i zbieranie do wiaderek papierowych kul; rozwieszanie prania św. Mikołaja. O zwycięstwie chłopców zadecydowało przeciąganie liny, ale trzeba podkreślić, że dziewczęta były godnym przeciwnikiem.
W dalszej części imprezy odbył się miniturniej halowej piłki nożnej chłopców, który sędziował p. Andrzej Giziński. Piłkarzom kibicowali p. wójt i p. dyrektor.

SP Latowicz – SP Dębe Małe 3:1
SP Latowicz – SP Wielgolas 0:0
SP Wielgolas – SP Dębe Małe 3:1

Na zakończenie p. wójt wręczył przedstawicielom szkół nagrody rzeczowe w postaci piłek ufunowane przez Klub „Bona” w Latowiczu z funduszy pozyskanych z Gminy Latowicz. XV Sportowe Mikołajki zakończyliśmy „iskierką sportową”.
Dziękuję dziewczętom (śnieżynkom) z klasy VI za sportową pomoc.

                                                                                               Bożena Kania

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania