Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Słodkie serduszka

Słodkie serduszka

Warszawa 08.03.2017

Słodkości było co nie miara

Zainicjowaną przez nas akcję zbierania funduszy na sprzęt rehabilitacyjny dla naszej kolezanki poparło bardzo dużo osób.Wsród nich byli uczniowie, ich rodziny, przedsiębiorcy, orgnizacje społeczne działające na terenie miasta i okolic.Najbardziej zaangażowały się panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zakręciu, z rodzinnej miejscowości Magdy. Po szerokim rozreklamowaniu przez szkołę akcji panie z KGW podjęły zbiórkę pieniędzy i przekazały kwotę 1000 złotych na konto.Czynnie uczestniczyły w przygotowaniu koncertu  oferując wszystkim swoje wypieki, które wzbogaciły nasze konto oszczędnościowe o kwotę 560 złotych.Największą atrakcją dla młodzieży była "Czekoladowa fontanna".

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania