Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Słodki poczęstunek z okazji Dnia Kobiet

Słodki poczęstunek z okazji Dnia Kobiet

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 10.03.2017

Tradycyjnie, już po raz kolejny odbył się w naszej szkole kiermasz ciast. Tym razem z okazji Dnia Kobiet słodki poczęstunek przygotowała klasa IIIa.

Na stołach, oprócz kilku rodzajów ciast, ciasteczek, rogalików, babeczek, znalazły się także breloczki do kluczy  w języku polskim i angielskim . Motywujące hasła: „ Jesteś piękna", „Uśmiechnij się", „Nigdy się nie poddawaj”, „Enjoy the little things " pojawiły się przy wielu kluczach uczniów jak i pracowników naszej szkoły.
Dziękujemy nauczycielom i rodzicom, którzy przyczynili się do powstania tak wielu smakowitych wypieków.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień