Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Młodzi samorządowcy czyli śladem Młodzieżowej Rady Miasta

Młodzi samorządowcy czyli śladem Młodzieżowej Rady Miasta

Warszawa 21.01.2018

W Krasnymstawie działa prężnie Młodzieżowa Rada Miasta, którą tworzy piętnaścioro uczniów, wśród nich są dwie uczennice Jedynki i zarazem Talentowiczki. Opiekę nad młodymi radnymi sprawuje pan Marcin Wikolazki-wiceprzewodniczący Rady Miasta.

Młodzi  samorządowcy  swoją kreatywnością i zaangażowaniem mogą wspomagać pracę radnych w podejmowaniu decyzji w wielu sprawach dotyczących życia miasta,  między innymi  w sferach dotyczących  rozwoju kultury i sportu.W ramach współpracy postanowiono zaznajomić Radę Miasta o zamierzonych działaniach SKOwiczów Jedynki.Mamy nadzieję, zainteresowanie naszym projektem przyniesie efekty w postaci aktywnego poparcia naszego programu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania