Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
SKO - wicze aktywnie spędzają ferie

SKO - wicze aktywnie spędzają ferie

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 19.02.2017

Integracja

Dnia 17 lutego 2017r.  opiekunowie SKO -  pani Anna Świątek i pani Krystyna Wołkowiecka zorganizowały  wyjazd na lodowisko do Mińska Mazowieckiego. W wycieczce na lodowisko wzięło udział 30 uczniów naszej szkoły (w 100% to członkowie SKO). Pod czujnym okiem opiekunów,  wolontariusze i SKO-wicze,  aktywnie spędzili ponad godzinny pobyt na lodowisku. Głównym celem wyjazdu była integracja i doskonalenie jazdy na łyżwach, hartowanie organizmu oraz organizowanie czasu wolnego w sposób aktywny poza szkołą. Uczniowie utrwalali również zasady dobrego zachowania w miejscach publicznych i wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z lodowiska. Prawie każdy zaliczył drobny upadek, ale czymże są nieliczne siniaki wobec świetnej rozrywki w gronie kolegów i koleżanek.  Pobyt na lodowisku znakomicie wpłynął na kondycję naszych uczniów. Byli oni w pełni zadowoleni z wyjazdu. Każdemu dopisywał humor i kiedy trzeba było opuścić lodowisko, nie wszyscy mieli na to ochotę.  W trakcie pobytu na lodowisku uczniowie już pytali, kiedy będzie następny wyjazd na łyżwy. Wspólnie spędzony czas, dostarczył wielu wyjątkowych emocji, wrażeń, a także był sprawdzianem kondycji. Wycieczkę zakończyliśmy wizytą w Pizzerii Da Grasso, dzieląc się wrażeniami. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego, zdrowego spędzania czasu wolnego szczególnie podczas ferii.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania