Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
SKO -wicze aktywnie spędzają ferie zimowe

SKO -wicze aktywnie spędzają ferie zimowe

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 27.01.2015

Dbamy o nasze zdrowie

Dnia 27 stycznia  2015 r.  opiekunowie SKO  p. Krystyna Wołkowiecka i  p. Anna Świątek  w ramach integracji  oraz promowania aktywności ruchowej wśród  uczniów ZS w  Latowiczu, zorganizowały kolejny  wyjazd na lodowisko do Mińska Mazowieckiego. W wycieczce na lodowisko wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły (w 100 % to członkowie SKO). Uczniowie podczas godzinnego pobytu na lodowisku doskonalili technikę jazdy na łyżwach oraz integrowali się w zabawach. Pobyt na lodowisku to przyjemna forma spędzania wolnego czasu i aktywnego stylu życia. To sposób rozwijania umiejętności, które sprzyjają nie tylko rozwojowi fizycznemu, ale również psychicznemu. Poza tym uczniowie nabywają potrzebnej umiejętności dobrych relacji z rówieśnikami, opiekunami, a także wyrabiania w sobie woli radzenia sobie w trudniejszych sytuacjach. Wyjazd na lodowisko był możliwy dzięki oszczędzonym pieniądzom przez uczniów  w SKO. Wszyscy miło spędzili czas na tafli,  świetnie bawiąc się i udoskonalając umiejętność jazdy na łyżwach. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego, zdrowego spędzania czasu wolnego szczególnie podczas ferii.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania