Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Siatkarskie widowiSKO

Siatkarskie widowiSKO

Warszawa 08.12.2017

"Każdy set to inny rozdział. To jest całe piękno siatkówki." Aktywni pracownicy krasnostawskich zakładów pracy: OSM, Komenda Policji, Straż Pożarna, Areszt Śledczy, Bank Spółdzielczy, młodzież licealna, nauczyciele oraz Talentowicze- wszyscy wzięli udział w turnieju charytatywnym w piłkę siatkową. A to wszystko między innymi dlatego, że kochają sport.

Grupa Talentowiczów wyszła z inicjatywą zorganizowania  w Dniu Święta Patrona Szkoły turnieju piłki siatkowej. To towarzyskie widowiSKO przyczyniło się do propagowania aktywności sportowej całej społeczności lokalnej. Aktywnym można być w każdym wieku. Pełni energii dorośli ludzie mogą być  najlepszym przykładem dla młodego pokolenia.
Sportowe emocje poprzedziła spektakturalna ceremonia otwarcia dokonana przez Panią Dyrektor. Jednak nie sport był najważniejszy podczas tego turnieju. Całe przedsięwzięcie zorganizowane zostało w szczytnym celu, a mianowicie zbierania  środków na zakup sceny mobilnej przeznaczonej nie tylko dla społeczności szkolnej, ale całej społeczności lokalnej.

W meczu udział wzięły 6-osobowe drużyny ze wszystkich zaproszonych instytucji. Turniej odbywał w  przyjaznej atmosferze i był na wysokim poziomie. Nasze przedsięwzięcie spotkało się z dużą aprobatą wszystkich zaproszonych gości.

Zwycięskimi drużynami okazały się:

  • drużyna OSM
  • drużyna II LO
  • drużyna KPP

W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie, wsparcie naszej inicjatywy i tak duże emocje. Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Dyrekcji Aresztu Śledczego, Komendy Policji oraz OSM za wsparcie finansowe i przekazanie produktów.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania