Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Segregujesz-zyskujesz

Segregujesz-zyskujesz

Warszawa 17.03.2019

Kreatywność,przedsiębiorczość i oszczędność to cechy, które rozwijane są w naszej szkole od najmłodszych lat .Aby promować wśród młodszych kolegów edukację ekologiczną Talentowicze ogłosili konkurs pod nazwą "Ekologiczny ludek"". Uczniowie Jedynki wykazali się wielką kreatywnością i wykonali pomysłowe ludki wykonane z materiałów ekologicznych. Nie tylko gromadzenie pieniążków jest dla nas ważne, dbamy także o środowiSKO i promujemy edukację ekologiczną.

Jedyne w swoim rodzaju fantazyjne  stworki  wykonane przez uczniów klas piątych będą świetnym  uzupełnieniem stoiska z rękodziełem, które  zaprezentowane będzie przez  Talentowiczów podczas   Ekologicznego  Happeningu na zakończenie działań konkursowych w ramach programu TalentowiSKA.  Najciekawsze wytwory pracy uczniów zostaną  przez Talentowiczów nagrodzone w postaci przygotowanych własnoręcznie upominków podczas Ekologicznego Eventu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania