Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
„Rynek pracy XXI wieku!”

„Rynek pracy XXI wieku!”

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 19.02.2017

Pod takim hasłem 17 lutego w auli Zespołu Szkół nr 1odbyły się szkolenia dla kilku grup gimnazjalistów naszej szkoły.

Szkolenie miało na celu pokazanie młodym ludziom stojącym u progu wyboru dalszej drogi życiowej i wkraczającym w świat zawodowej działalności co zrobić, by na początku zawodowej kariery nie popaść w rutynę i wypalenie, jak posługiwać się mediami społecznościowymi w mądry sposób i jak dbać o własny wizerunek oraz jakie konsekwencje niesie brak reakcji w życiu i  jak umiejętnie podążać za pasją. Prowadził je Pan Marcin Polkowski, wieloletni szkoleniowiec firm japońskich, pracujący tam jako człowiek – orkiestra: pomysłodawca i koordynator szeregu dużych projektów na bardzo wielu polach aktywności.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień