Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Ruszyliśmy z akcją!

Ruszyliśmy z akcją!

Warszawa 02.12.2016

,,Na nowe felgi dla Madzi zrzucić się nie zawadzi''- pod takim hasłem rozpoczęliśmy akcję zbierania funduszy dla naszej koleżanki -Madzi w ramach programu "Spółdzielnia dobrych serc- talenty mnożymy" organizowanego pod patronatem Banku Spółdzielczego w Izbicy.Naszym celem jest zebranie środków na sprzęt rehabilitacyjny dla niepełnosprawnej koleżanki.

Magda jest z nami od trzech lat.Jest uczennicą uśmiechniętą i pogodną, lubianą przez uczniów i nauczycieli.Mimo utrudnień związanych z uszkodzeniem narządów ruchu optymistycznie podchodzi do życia i stara się dzielnie pokonywać trudności codziennego życia, jak również solidnie wykonywać obowiązki szkolne.

   Optymizm Magdy powoduje, że wszyscy wokół są gotowi i chętni do pomagania jej.Wszystkie inicjatywy charytatywne, które sobie zaplanowaliśmy mają na celu wspierać Magdę i dodać jej siły do pokonywania trudności i realizowania swoich zamierzeń. Sprawny i nowoczesny wózek jest podstawowym warunkiem codziennego funkcjonowania naszej koleżanki.

Jednym z naszych działań pozyskiwania funduszy dla Magdy jest współpraca z Caritasem oraz Parafią Matki    Bożej Pocieszenia.Następnie zaplanowaliśmy rozprowadzenie ulotek wśród społeczności szkolnej i lokalnej, zorganizowanie kiermaszu, koncertu charytatywnego  oraz sprzedaż cegiełek w porozumieniu         z wychowawcami oraz nauczycielami i rodzicami.Planowana jest zbiórka pieniędzy do puszek oraz wpłaty na konto Kasy SKO.

Mamy nadzieję, ze uda nam się zrealizować zamierzony cel-wystarczą tylko chęci   i dobre serce, a tego nam nie  brakuje .

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania