Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu

Ruszamy!

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu
Warszawa 17.12.2013

Po raz pierwszy bierzemy udział w akcji na taka skalę. Do tej pory uczestniczyliśmy w doraźnych zbiórkach na rzecz potrzebujących(nakrętki, butelki, makulatura). Tym razem mamy jeden konkretny cel: pomoc naszemu koledze Arturowi. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że obok nas jest ktoś, kto potrzebuje konkretnej pomocy, a największym marzeniem jego rodziców jest możliwość kontaktu z ich dzieckiem. Niedawno Artur wybudził się ze śpiączki. Jest niepełnosprawny ruchowo, kontaktuje się z otoczeniem jedyn

Postanowiliśmy, że nasza akcja będzie miała charakter zorganizowany i porzadnie sie do niej przygotujemy.

Do tej pory: odwiedziliśmy Artura i jego rodziców, przygotowaliśmy ulotki informacyjne, zaplanowalismy koncerty, aukcje oraz inne działania doraźne.

W kolejnych odsłonach będziemy opisywać nasze działania i  inicjatywy, które przybliżą nas do obranego celu.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania