Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematycznych uczniów - Biesiada Matematyczna.

Rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematycznych uczniów - Biesiada Matematyczna.

Warszawa 21.05.2018

Nasze gimnazjum reprezentował czteroosobowy zespół w składzie: Patrycja Rzeszut i Klaudia Trzpis z klasy III a oraz Izabela Ciejka i Julia Szczucińska z klasy III b.

Dnia 16 maja 2018 r. w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbyła się Mała Biesiada Matematyczna.

Głównym celem spotkania było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań matematycznych uczniów gimnazjum, integracja środowiska uczniowskiego i miłe spędzenie czasu z matematyką. Gimnazjaliści w przyjemnej atmosferze rozwiązywali ciekawe zadania, oczywiście matematyczne.

Ważną częścią Biesiady było losowanie wśród wszystkich uczestników nagród rzeczowych. Nasze uczennice bardzo dobrze się bawiły i miały dużo szczęścia podczas losowania. To spotkanie z matematyką uważamy za bardzo udane.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania