Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Rozwijamy uzdolnienia matematyczne- turniej Jeden z Dwunastu

Rozwijamy uzdolnienia matematyczne- turniej Jeden z Dwunastu

Warszawa 23.03.2019

Dwunastu uzdolnionych matematycznie uczniów klas piątych 20 marca 2019 roku wzięło udział w konkursie matematycznym składającym się z dwóch etapów. Pierwsza część konkursu pod nazwą "Sławni matematycy" polegała na wykonaniu plakatu zawierającego ciekawostki z życia sławnych matematycznych osobistości. Druga część to "Jeden z Dwunastu" przypominający znany teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka.

Turniej miał na celu sprawdzenie wiedzy matematycznej uczniów oraz wykazanie się uczestnikow zdolnościami plastycznymi. Prowadzące teleturniej Talentowiczki: Oliwia, Ola, Kasia, Kinga, Oliwia  wprowadziły swobodną atmosferę zaciekawienia zadaniami, dostarczyły wspaniałej zabawy wszystkim uczestnikom oraz obserwatorom.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania