Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 29.09.2017

2017/2018

W piękny wrześniowy poranek latowiccy uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny.
O godzinie 8:50 zgromadzeni na placu przed szkołą uczniowie, nauczyciele oraz rodzice na czele z pocztami sztandarowymi, p. wójtem Bogdanem Świątkiem-Górskim i panią dyrektor Wiesławą Kosobudzką udali się do kościoła na uroczystą mszę świętą. Następnie złożono kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym bohaterów II wojny światowej oraz pod tablicą znajdującą się na budynku szkoły.
W sali gimnastycznej p. dyrektor przedstawiła zebranym organizację roku szkolnego 2017/2018. Uczestnicy uroczystości mogli również obejrzeć krótką prezentację, przygotowaną przez historyka p. Andrzeja Gizińskiego, przedstawiającą obraz kwitnącej Warszawy sprzed 1939 roku i jej zniszczone oblicze w trakcie wojennej zagłady. Na zakończenie wszyscy uczniowie spotkali się w wyznaczonych salach ze swoimi wychowawcami.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania