Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Rodzice wspomagają działania uczniów w ramach Talentowiska.

Rodzice wspomagają działania uczniów w ramach Talentowiska.

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 30.11.2016

Rada Rodziców postanowiła włączyć się aktywnie w konkurs" Spółdzielnia Dobrych Serc", "Talenty mnożymy" w ramach Ogólnopolskiego Programu TALENTOWISKO.

Młodzież naszej szkoły ma niepowtarzalną okazję już TERAZ nauczyć się zasad przedsiębiorczości, odpowiedzialności, zaradności, szacunku do pracy , a także aktywności związanej z oszczędzaniem. Ponadto celem konkursu jest adaptacja auli szkolnej na Pracownię Filmoteki Szkolnej pod skrzydłami Instytutu Sztuki Filmowej. Już w najbliższych dniach uczniowie będą inicjować zarobkowanie pieniędzy, dzięki różnego rodzaju kiermaszom, aukcjom, festiwalom itp. Tak więc DRODZY RODZICE wesprzyjmy nasze dzieci w ich działaniach, dzięki naszym wspólnym wysiłkom uda im się osiągnąć postawione założenia!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień