Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Rachunek młodzieżowy i inne

Rachunek młodzieżowy i inne

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 03.01.2016

Spotkanie SKO-wiczów

W czwartek 3 grudnia 2015r. na naszym kolejnym cyklicznym spotkaniu rozmawialiśmy o różnych rachunkach. Szczególną uwagę poświęciliśmy rachunkowi młodzieżowemu, który jest przeznaczony dla uczniów i studentów w wieku od 13 do 26 roku życia oraz zawiera najwięcej korzyści. Najważniejsze z nich to: 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, 0zł za dostęp do konta przez internet, 0zł za przelewy, 0zł za wydanie karty płatniczej, 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówkowe, 0zł za wypłaty z ponad 4800 bankomatów, możliwość płacenia za zakupy w internecie oraz wygodny dostęp do rachunku przez smartfony i tablety. Rachunek taki znajduje się w ofercie BS w Latowiczu i tam można uzyskać szczegółowe informacje. Pamiątką ze spotkania dla naszych wytrwałych słuchaczy były balony z logo BS w Latowiczu.

Inicjatorką czwartkowych spotkań jest p. Monika Tymińska, opiekunka SKO w ZS w Latowiczu oraz wolontariusze i SKO-wicze z klasy I i III Gimnazjum.

p. Monika Tymińska

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania