Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
PuchatkowiSKO

PuchatkowiSKO

Warszawa 18.01.2019

Uwielbiają go wszyscy, bez względu na wiek i płeć. Jest przyjacielem nie tylko miłośników miodu, ale także uniwersalnych mądrości życiowych. Kubusia Puchatka, bo o nim mowa, nie da się nie kochać, za jego prostotę, wierność, uczciwość, nawet za łakomstwo i mały rozumek.18 stycznia pamiętamy o nim szczególnie, ponieważ obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Fani Misia o Bardzo Małym Rozumku postanowili, że jego urodziny to dobra okazja, by wspólnie poświętować . Jak obchodzić takie święto? Niewątpliwie jest to dzień, w którym można pozwolić sobie na jakieś małe Co nieco.

Na trochę dobrej zabawy i na odrobinę Uszatkowych łakoci Talentowicze postanowili zaprosić 18 stycznia społeczność Jedynki.Wykonany przez uczestników projektu  i umieszczony w kąciku TalentowiSKA plakat to zapowiedź wydarzeń związanych z Puchatkowiskiem.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania