Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Przyjaciele zawsze wspierają i chętnie pomagają

Przyjaciele zawsze wspierają i chętnie pomagają

Warszawa 21.03.2019

Stowarzyszenie Przyjaciół Krasnostawskiej Jedynki jest organizacją pozarządową zrzeszającą nauczycieli, rodziców i absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Celem Stowarzyszenia jest wspieranie działań szkoły w wielu obszarach, przede wszystkim TalentowiSKA. Uczestnicy grupy projektowej chętnie korzystają z pomocy Przyjaciół Szkoły polegającej na wsparciu finansowym podjętych zamierzeń.

Organizacja głównego zadania w tej edycji konkursowej TalentowiSKA wymagała dużego nakładu pracy oraz wkładu środków finansowych.Dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodziców udało się przygotować bogatą kolekcję akcesoriów  potrzebnych na zaplanowany Ekologiczny Happening. Z dużym zaangażowaniem  włączyli się  do podjętych działań niektórzy nauczyciele (pani A.Dudkiewicz oraz jej mama - członkinie Stowarzyszenia Twórców Ludowych), których pomoc wzbogaciła asortyment o profesjonalne wytwory. Finansową  pomoc uzyskaliśmy od  Stowarzyszenia Przyjaciół Krasnostawskiej Jedynki, dzięki którym mogliśmy zakupić materiały do przygotowywanego przez nas ekologicznego kiermaszu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania