Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Przygotowujemy się do kiermaszu wielkanocnego!

Przygotowujemy się do kiermaszu wielkanocnego!

Warszawa 20.03.2018

Osoby artystycznie uzdolnione i każdy SKOwicz przygotowują wielkanocne pisanki i kartki świąteczne

Karteczki robią osoby lubiące robótki papiernicze i mające zmysł artystyczny a pisanki każdy SKOwicz na zajęciach artystycznych. Ogłoszenie o kiermaszu wykonał Adriam Wiącek z klasy III a

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.