Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Przygotowania do wielkiego finału

Przygotowania do wielkiego finału

Warszawa 17.02.2017

Uczniowie klasy III b przygotowują się pełną parą do wielkiego wydarzenia, jakim będzie zaplanowany na dzień 27 lutego 2017 roku koncert charytatywny pod hasłem "Pomóżmy Madzi".

Klasa III b wraz z wychowawcą przygotowuje się pełną parą do wielkiego wydarzenia, jakim będzie koncert charytatywny.Uczniowie zaprojektowali plakaty oraz zaproszenia dla gości.Wystosowaliśmy zaproszenia do władz miasta i gminy Krasnystaw, do dyrektorów szkół miejskich, do wszystkich parafii, do przedsiębiorców oraz do wszystkich rodziców.Plakaty zostały rozwieszone na terenie miasta i gminy oraz w rodzinnej miejscowości Magdy.Koleżanki i koledzy z klasy opracowali scenariusz uroczystości. Zostały wystosowane zaproszenia do  Tomasza Głębockiego  i  Patryka Sokołowskiego -  artystów w Teatrze  Muzycznym  w Lublinie, do Jerzego Rogalskiego- aktora w Teatrze im.J.Osterwy w Lublinie, do Natalii Wawrzyńczyk - uczestniczki programu Must be the Musik,  do Adriana Makary- zwycięzcy programu "Mam talent.". W koncercie wezmą  także udział artyści i zespoły taneczne z Krasnegostawu.Planowana jest również licytacja prac  różnych artystów.Koncert odbędzie się w Krasnostawskim Domu Kultury o godz.17.00.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania