Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Media o naszych działaniach

Media o naszych działaniach

Warszawa 17.02.2017

Uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą skorzystali z zaproszenia dziennikarki pani Anny Rapcewicz- Wiśniewskiej i wzięli udział w programie TVP3 Lublin ,,Między Wisłą, a Bugiem".Cieszymy się, że o naszej akcji dotrą informacje do społeczności z regionu i województwa.

Uczniowie  w rozmowie z dziennikarką telewizji wypowiadali się o głównych założeniach akcji charytatywnej, mającej na celu gromadzenie funduszy na zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej koleżanki.Opowiedzili o różnych etapach działań przeprowadzonych na terenie szkoły oraz miasta Krasnystaw. Jednym z najważniejszych elementów akcji, wymagającej ogromnego nakładu pracy  jest  koncert ,,Dla Madzi''.W koncercie weżmie udział wiele gwiazd "wielkiego formatu" takich jak Patrycjusz Sokołowski, Tomasz Głębocki - soliści Teatru Muzycznego w Lublinie, Adrian Makar, Natalia Wawrzyńczyk  oraz  artyści działający na terenie miasta Krasnystaw.Uczniowie ujawnili przebieg atrakcji przewidzianych podczas koncertu. W rozmowie nie brakowało ciepłych słów na temat bohaterki zainicjowanego przedsięwzięcia. Uczestnictwo w programie telewizyjnym przyczyniło się do ukazania różnych sposobów pomocy  osobom niepełnosprawnym.Nagłośnienie młodzieżowej inicjatywy pomagania bez posiadania środków finansowych pozwiliło uwierzyć, że każdy może pomagać.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania