Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Media o naszych działaniach

Media o naszych działaniach

Warszawa 17.02.2017

Uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą skorzystali z zaproszenia dziennikarki pani Anny Rapcewicz- Wiśniewskiej i wzięli udział w programie TVP3 Lublin ,,Między Wisłą, a Bugiem".Cieszymy się, że o naszej akcji dotrą informacje do społeczności z regionu i województwa.

Uczniowie  w rozmowie z dziennikarką telewizji wypowiadali się o głównych założeniach akcji charytatywnej, mającej na celu gromadzenie funduszy na zakup wózka inwalidzkiego dla niepełnosprawnej koleżanki.Opowiedzili o różnych etapach działań przeprowadzonych na terenie szkoły oraz miasta Krasnystaw. Jednym z najważniejszych elementów akcji, wymagającej ogromnego nakładu pracy  jest  koncert ,,Dla Madzi''.W koncercie weżmie udział wiele gwiazd "wielkiego formatu" takich jak Patrycjusz Sokołowski, Tomasz Głębocki - soliści Teatru Muzycznego w Lublinie, Adrian Makar, Natalia Wawrzyńczyk  oraz  artyści działający na terenie miasta Krasnystaw.Uczniowie ujawnili przebieg atrakcji przewidzianych podczas koncertu. W rozmowie nie brakowało ciepłych słów na temat bohaterki zainicjowanego przedsięwzięcia. Uczestnictwo w programie telewizyjnym przyczyniło się do ukazania różnych sposobów pomocy  osobom niepełnosprawnym.Nagłośnienie młodzieżowej inicjatywy pomagania bez posiadania środków finansowych pozwiliło uwierzyć, że każdy może pomagać.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień